Bili smo i na Braču.....

Drugo izdanje međunarodne utrke u kategoriji XC maraton 'Uhvati vitar' održano je jučer 20.05.2017. na Braču u organizaciji BK Spalatuma iz Splita. Utrka se održala po pravilima i propozicijama HBS-a, međutim bila je podijeljena u tri etape; Epic (103km), Master (37km) i Easy (21km) pa je svatko mogao birati što je spreman odvoziti. Svi članovi BK Crikvenice odlučili su se za srednju Master utrku. Ponovno je baš kao i na našem crikveničkom maratonu briljirao Davor Pavušek (Master B) kojemu je ovo tek druga natjecateljska sezona a već se profilirao u odličnog vozača za maraton utrke i trenutno spada u sam vrh u svojoj kategoriji. Marko Velepič (Master B) također vozi sve bolje i bolje te je jučer zauzeo odlično 7. mjesto u svojoj kategoriji. Marko Marčelja (Master B) odvozio je standardno dobro utrku, dok je Gršo Mataija (Master D) ponovno pobijedio u svojoj kategoriji. Ne možemo vjerovati kako mu je to opet pošlo za nogama.... Šalu na stranu....naš Gršo osim što je pobijedio u svojoj kategoriji, ukupno je osvojio 36. mjesto od 99 vozača koji su nastupili na srednjoj Master utrci. Respect. Tibor Tramišak i Dragan Sladonja (Rekreativci) odvozili su također dobru utrku osvojivši 8 i 9 mjesto u svojoj kategoriji. Uglavnom....isplatilo se otići na Brač. Organizacija utrke kao i gostoljubivost Bračana bila je odlična, staza je bila označena vrhunski i bez primjedbe što je za lokalnu TV kuću Jadran potvrdio i naš tajnik kluba Šandl Robert.Smrtovnice